2 polecane kosiarki, których szukasz

kosiarki spalinowe Stihl

Wysokiej jakości kosiarka z łatwością przecina darń, prowadzi się jak marzenie i sprawia, że trawnik wygląda tak, jak na okładce magazynu o architekturze krajobrazu.

Z drugiej strony tandetna kosiarka może być nieporęczna, trudna w manewrowaniu i podatna na odkładanie kępek trawy niczym falujący pies.

Dlatego tak ważne jest, aby od samego początku mieć odpowiednią kosiarkę gazową. Ale na rynku pełnym doskonałego sprzętu do pielęgnacji trawników, skąd wiesz, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni?

Dzięki temu zestawieniu najlepszych kosiarek spalinowych będziesz dobrze wyposażony, aby wybrać model idealny do Twoich wyjątkowych potrzeb w zakresie pielęgnacji trawnika. Każdy wie, że prym wiedzie marka Sthil ze swoimi kosiarkami i traktorami koszącymi trawę. „Najlepszy” jest oczywiście subiektywny, ale z całą pewnością mogę stwierdzić, że kosiarki spalinowe Stihl sprawią, że Twój trawnik będzie wyglądał jak milion dolarów.

2 najlepsze kosiarki spalinowe

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem
Konserwacja i bezpieczeństwo
Krótka uwaga, dla przejrzystości i uniknięcia nadmiarowości liczbowej: klasyfikuję „małe”, „średnie” i „duże” trawniki jako trawniki o powierzchni do ćwierć akra, pół akra i cały akr w rozmiar, odpowiednio.

Ale te klasyfikacje opierają się na stosunkowo płaskim terenie. Należy pamiętać, że pagórkowaty akr trawnika ma większą powierzchnię niż płaski akr i oczywiście będzie miał więcej darni do skoszenia.

Black&Decker 12A-A2SD736

Zacznijmy od tego, jak zaczyna się ten model: ludzie, ma on automatyczne dławienie.

Oznacza to, że gdy tylko wyciągniesz go z magazynu, napełnisz benzyną i dopełnisz olejem do silników czterosuwowych, możesz mocno rozerwać linkę rozrusznika. Presto, jesteś wyłączony i biegasz!

Fani pomarańczowo-czarnej kolorystyki z pewnością docenią tę ważącą 78 funtów kosiarkę o pojemności 140 cm3 z 21-calowym urządzeniem tnącym, która idealnie nadaje się do trawników o małej i średniej wielkości.

Kosiarki spalinowe

Koła bieżnikowane sprawiają, że poruszanie się po nierównym terenie jest wydajne i łatwe. Dodatkowo chciałbym podkreślić, że omawiamy tutaj kosiarki spalinowe, które zazwyczaj mają większą moc i są łatwiejsze w naprawie niż modele elektryczne zasilane zarówno przewodowo, jak i akumulatorowo.

Dzięki uchwytom regulacyjnym na każdym kole można przełączać pomiędzy sześcioma różnymi wysokościami strzyżenia, co umożliwia dokładne golenie, lekkie przycinanie lub dowolną opcję pomiędzy.

Skoszoną trawę można wrzucić do tylnego worka, rozdrobnić lub wyrzucić na bok, a pomiędzy tymi opcjami można stosunkowo szybko przełączać się. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

Skrócona specyfikacja referencyjna
Pojemność silnika: 140 cm3
Napęd: pchanie
Waga: 78 funtów
Szerokość koszenia: 21 cali
Chcesz dodać Black & Decker 12A-A2SD736 do swojego arsenału narzędzi do pielęgnacji trawnika?

kosiarki spalinowe Stihl

Rzemieślnik M105

Nie rzucający się w oczy i pozbawiony zbędnych bajerów, ale solidny pracownik – taki, jakim powinien być rzemieślnik.

Ten jasnoczerwony model ma szerokość koszenia 21 cali i jest wyposażony w automatyczne ssanie ułatwiające rozruch.

Ważąca 72,8 funta ta kosiarka spalinowa z silnikiem o pojemności 140 cm3 jest wystarczająco lekka, aby z łatwością manewrować na małym trawniku.

Kosiarka z silnikiem spalinowym

Craftsman M105 może wyrzucać skoszoną trawę na bok, zbierać ją do tylnego worka lub mulczować z powrotem do darni. W przypadku tego ostatniego dołączony jest zestaw do mulczowania.

Dzięki sześciu różnym pozycjom wysokości możesz szybko i łatwo zmieniać wysokość koszenia trawy – od 1,25 cala do 3,75 cala – za pomocą dźwigni na przednich kołach.

Dla większego komfortu wysokość rączki jest regulowana i można ją złożyć, co ułatwia przechowywanie.

Ten produkt jest dostarczany w pełni zmontowany, a jeśli kiedykolwiek ulegnie uszkodzeniu, otrzymasz dwuletnią gwarancję.

Skrócona specyfikacja referencyjna

Pojemność silnika: 140 cm3

Napęd: pchanie

Waga: 72,8 funta

Szerokość koszenia: 21 cali

Wysokość cięcia: 1,25 do 3,75 cala

W sumie całkiem słodki produkt. Niezawodność, wydajność, skromna estetyka… Czego chcieć więcej?

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *